Vše pro účetní

KURZ: Účetní a daňové aktuality roku 2020

Termín: 1. - 8. září 2020

Místo konání: Hotel Sentido Djerba Beach ****+, Djerba, Tunisko

Přednášející: Ing. Dana Vankeová – certifikovaná účetní, zkušená lektorka účetní a daňové problematiky

 

Cestování do Tunisu po pandemii COVID-19 bude opět možné od 1. srpna t.r.

 

Program kurzu:

Program kurzu bude obsahovat informace o nejdůležitějších změnách, které rok 2020 přinese do účetnictví, daní, obchodního práva a dalších souvisejících oblastí. Kurz je určen všem, kdo chtějí mít jistotu, že jim neuniknou důležité informace, bez nichž nelze kvalitně zastávat funkce účetních, auditorů, daňových poradců a dalších ekonomických pracovníků. Podrobný program kurzu bude doplněn později ve vztahu k vývoji legislativy.

Cena:
Kč 26.900,-- pro osobu ve dvoulůžkovém pokoji

Cena obsahuje: leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha – Djerba - Praha, transfery v cíli zájezdu (letiště – hotel – letiště), ubytování, stravu formou all inclusive, kompletní pojištění (léčebné výlohy, úraz, odpovědnost za škodu a storno zájezdu) a kurzovné.

Cena neobsahuje: V Tunisku je zavedena povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu.

Informace o destinaci - Djerba:

Ostrov Djerba s rozlohou asi 514 km2, na kterém roste více než milion datlových palem, se nachází cca 3 km od pobřeží Tuniska. Djerba nabízí velké množství písečných pláží s čistou vodou a pozvolným vstupem do moře, které lemují prakticky celé jeho pobřeží, klidná turistická střediska a v neposlední řadě 320 slunečných dnů v roce, které zaručí stabilní teplé počasí skutečně po celou letní sezonu. Pokud chcete svou dovolenou strávit v klidu, užít si opalování na pláži nebo se koupat v moři smaragdové barvy, potom je Djerba asi to nejlepší, co ve Středomoří můžete najít.

Hotel Sentido Djerba Beach ****+
Elegantní hotelový komplex nacházející se přímo u krásné široké písčité pláže, obklopen udržovanou zahradou. Městečko Midoun je od hotelu vzdáleno cca 5 km, hlavní město ostrova Houmt Souk cca 15 km. Transfer z letiště trvá cca 35 minut. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu, lehátka a slunečníky jsou zdarma.

 

Cestovní kancelář: Zájezd samotný pořádá CK FISCHER a.s.

 


 

 

Partneři akce:

 

KURZ: Účetní a daňové aktuality 2019

Termín: 1. - 8. září 2019

Místo konání: Hotel Occidental Cala Viñas ****, Mallorca

Přednášející: Ing. Dana Vankeová – certifikovaná účetní, zkušená lektorka účetní a daňové problematiky

 

Program kurzu:

Program kurzu bude obsahovat informace o nejdůležitějších změnách, které rok 2019 přinese do účetnictví, daní, obchodního práva a dalších souvisejících oblastí. Kurz je určen všem, kdo chtějí mít jistotu, že jim neuniknou důležité informace, bez nichž nelze kvalitně zastávat funkce účetních, auditorů, daňových poradců a dalších ekonomických pracovníků. Podrobný program kurzu bude doplněn později ve vztahu k vývoji legislativy.

Cena:
Kč 28.900,-- pro osobu ve dvoulůžkovém pokoji

Cena obsahuje: leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha – Mallorca - Praha, transfery v cíli zájezdu (letiště – hotel – letiště), ubytování, stravu formou all inclusive, kompletní pojištění (léčebné výlohy, úraz, odpovědnost za škodu a storno zájezdu) a kurzovné.

 

Informace o destinaci - Mallorca:

Mallorca je největší z Baleárských ostrovů, který svým návštěvníkům nabízí vše, co si mohou přát. Divoké skalnaté pobřeží na západě ostrova, dlouhé pláže s jemným pískem na jihu a na severu, klidné a romantické zálivy ve východní části ostrova, všudypřítomné průzračné moře, původní větrné mlýny ve vnitrozemí, turistická letoviska s různými kategoriemi hotelů, které uspokojí i tu nejnáročnější klientelu i malé rybářské vesničky, kde se zastavil čas.
K procházkám láká hlavní město Baleárských ostrovů – Palma de Mallorca, jíž dominuje gotická katedrála La Seu a úzké uličky s mnoha obchůdky a restauracemi lákajícími k posezení. Kdo je unaven rušnějším prostředím kosmopolitního města, může relaxovat třeba pozorováním ptáků v přírodní rezervaci S’Albufera na severu ostrova, projížďkami na kole po četných turistických stezkách nebo při návštěvě podmořského světa v aquariu, které nadchne děti i dospělé. Mallorca zůstane už napořád ostrovem, na který nebudete moci zapomenout a na který se budete chtít vracet.

 

Hotel Occidental Cala Viñas ****

Moderní sedmipodlažní hotel je umístěn v mírném kopci s krásným výhledem na moře a nachází se v zátoce cca 2 km od střediska Magalluf a cca 25 km od letiště.
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo před hotelem, lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

 

Cestovní kancelář: Zájezd samotný pořádá CK Čedok a.s.

 

 

 

Partneři akce: