Vše pro účetní

Pravidla soutěže

Vědomostní soutěž „Mistr účetní a daňové magie“ - od 3. 9. 2018 - do 30. 6. 2019

1. Vědomostní soutěž „Mistr účetní a daňové magie“ je určena všem návštěvníkům portálu VŠE PRO ÚČETNÍ – www.vseproucetni.cz .

2. Vědomostní soutěž „Mistr účetní a daňové magie“ probíhá na portálu www.vseproucetni.cz od 3. září 2018 do 30. června 2019.

3. Vědomostní soutěž „Mistr účetní a daňové magie “ je rozdělena na jednotlivá týdenní kola.

4. Každé pondělí (bez ohledu na to, zda je tento den pracovním dnem či státním svátkem) je položena nová soutěžní otázka. Platnost každé otázky je od pondělí 00:00 hodin do neděle 23:59 hodin.

5. Každý týden se soutěží o cenu (ceny), která je zveřejněna na začátku každého soutěžního kola. V každém soutěžním kole se soutěží zpravidla o 1 cenu.

6. Autorem soutěžních otázek je Ing. Vladimír Zdražil, jednatel firmy BEZVA SERVIS s.r.o.

7. Výherce v daném týdnu je soutěžící, který odpoví na soutěžní otázku správně a na správné pozici. Správnou pozici v daném týdnu udává pondělí - číslovka pondělního data určuje, která správná odpověď v tom kterém týdnu vyhrává – např. v týdnu od 3. září vyhrává 3. správná odpověď, v týdnu od 10. září vyhrává 10. správná odpověď atd.

8. Každý soutěžící se v rámci soutěžního týdne smí zúčastnit soutěže pouze 1x. To znamená: 1 soutěžící = 1 emailová adresa = 1 přezdívka (nick).

9. Výherce bude do 5 pracovních dnů po ukončení soutěžního kola zveřejněn na portálu www.vseproucetni.cz. Výherci budou zveřejněni pod přezdívkami, které si sami zvolili v odpovědích na soutěžní otázky. Výherce bude také o výhře vyrozuměn e-mailem na e-mailovou adresu, kterou uvede v odpovědích na soutěžní otázky.

10. Výherce je povinen do 14 dnů po zveřejnění výhry a kontaktování dle bodu 9 těchto pravidel potvrdit výhru, sdělit svoji totožnost a způsob převzetí výhry. Ceny jsou zasílány prostřednictvím České pošty, a. s., případně lze domluvit osobní odběr v Hradci Králové nebo Pardubicích. Ceny budou výhercům rozeslány do 7 pracovních dnů po obdržení potvrzení výhry.

11. Každý výherce je po obdržení výhry povinen zaslat (poštou nebo e-mailem) vyplněný a podepsaný protokol o předání výhry, potvrzující její převzetí. V případě, že výherce nedodrží administrativní proceduru převzetí výhry, podmiňují si provozovatelé soutěže pro jakékoliv další výhry u této osoby pouze osobní převzetí.

12. Soutěžící dává účastí v soutěži souhlas zveřejnit svoji přezdívku (nick) v přehledu výherců vědomostní soutěže „Mistr účetní a daňové magie“ na portálu www.vseproucetni.cz .

13. Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci BEZVA SERVIS s.r.o.

14. Provozovatel soutěže: BEZVA SERVIS s.r.o., IČ: 05544751

15. Provozovatel soutěže je oprávněn kdykoli v době probíhání soutěže změnit pravidla soutěže.

16. Na výhru nevzniká právní nárok.